& Black Enamel Line Design Bracelet 8.5 Inch Stainless Steel SRB1063-8.5 by Chisel, MPN: SRB1063-8.…
& Black Enamel Line Design Bracelet 8.5 Inch Stainless Steel SRB1063-8.5
SKU SRB1063-8.5_HOM
UPC: 883957039176
Brand: Chisel Men's
Finish: Polished
Length of Item: 8.5 in
Material: Accents: Enamel
Material: Accent Color 1: Black
Chain Length: 8.5 in
Chain Type: Curb
Chain Width: 11.9 mm
Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
Material: Primary: Stainless Steel
Width of Item: 12 mm