Leslie's 0.70mm Box Chain 20 Inch 18k White Gold HB-18LP21-20, MPN: 18LP21-20, 191101177705
0.70mm Box Chain 20 Inch 18k White Gold HB-18LP21-20
SKU HB-18LP21-20_HOM
UPC: 191101177705
Brand: HomeBello Jewelry
Pattern: Box Chains
Size: 20 Inch
Color: White
Width: 0.70 mm
Metal: 18k White Gold
0.70mm Box Chain 20 Inch 18k White Gold HB-18LP21-20, MPN: 18LP21-20 Lobster, 18k White gold, UPC: 191101177705
Material: Primary - Purity: 18K
Finish: Polished
Length of Item: 20 in
Plating: Rhodium
Chain Length: 20 in
Chain Type: Box
Chain Width: 0.7 mm
Clasp /Connector: Lobster
Clasp Width (Male end): 5 mm
Feature: Solid
Warranty: Lifetime Guarantee
Width of Item: 0.7 mm
Product Type: Jewelry
Jewelry Type: Necklaces
Sold By Unit: Each
Necklace Type: Chain Styles
Gender: Women's
Material: Primary - Color: White
Plating: Chain: Rhodium
Show More
Save this product for later
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Share this product with your friends
ShareSharePin it