Leslie's 1.1mm Singapore Chain 20 Inch 18k White Gold HB-18LP12-20, MPN: 18LP12-20, 191101177392
1.1mm Singapore Chain 20 Inch 18k White Gold HB-18LP12-20
SKU HB-18LP12-20_HOM
UPC: 191101177392
Brand: HomeBello Jewelry
Pattern: Singapore Chains
Size: 20 Inch
Width: 1.1 mm
Metal: 18k White Gold
1.1mm Singapore Chain 20 Inch 18k White Gold HB-18LP12-20, MPN: 18LP12-20 Lobster, 18k White gold, UPC: 191101177392
Material: Primary - Purity: 18K
Finish: Polished
Length of Item: 20 in
Plating: Rhodium
Chain Length: 20 in
Chain Type: Singapore
Chain Width: 1.1 mm
Clasp /Connector: Lobster
Clasp Width (Male end): 6 mm
Feature: Nickel Free
Warranty: Lifetime Guarantee
Width of Item: 1.1 mm
Product Type: Jewelry
Jewelry Type: Necklaces
Sold By Unit: Each
Necklace Type: Chain Styles
Gender: Women's
Material: Primary - Color: White
Feature 2: Solid
Plating: Chain: Rhodium
Show More
Save this product for later
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Share this product with your friends
ShareSharePin it