10-11Mm Pink Shell Bead Bracelet Sterling Silver QMJB10P-7.5
SKU
QMJB10P-7.5_HOM
Sold out
was
Save
50%
Brand:
Bello Gifts
Color:
Gray
Material: Primary - Purity: 925
Stone Color_1: Pink
Length of Item: 7.5 in
Plating: Rhodium
Chain Length: 7.5 in
Chain Width: 11 mm
Feature: Solid
Manufacturing Process: Casted
Material: Primary: Sterling Silver
Stone Size_1: 10 to 11 mm (range)