16 Inch 3mm Polished Round and Textured Oval Bead Chain Sterling Silver QFC167-16, MPN: QFC167-16, …
16 Inch 3mm Polished Round and Textured Oval Bead Chain Sterling Silver QFC167-16
SKU QFC167-16_HOM
UPC: 886774414676
Brand: Silver Catalog
Pattern: Beaded Chains
Size: 16 Inch
Width: 3 mm
Metal: Sterling Silver
16 Inch 3mm Polished Round and Textured Oval Bead Chain Sterling Silver QFC167-16, MPN: QFC167-16 Polished, Sterling silver, Fancy lobster, Textured, UPC: 886774414676
Material: Primary - Purity: 925
Finish: Polished
Length of Item: 16 in
Chain Length: 16 in
Chain Type: Ball (Beaded)
Chain Width: 3 mm
Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
Feature: Solid
Manufacturing Process: Casted
Material: Primary: Sterling Silver
Item Weight U/M: gm
Width of Item: 3 mm
Sold By Unit: Each
Necklace Type: Chain Styles
Gender: Women's
Texture: Textured
ShareSharePin it
You May Also Like
Nikki Lissoni Flattened Cable Chain 4 x 5mm with Statements Swarovski Stones Gold-plated 60cm N1028…