20 Inch 3mm Diamond-cut Silky Rope Chain 14k Yellow Gold SKRD025-20, MPN: SKRD025-20, 883957937212
20 Inch 3mm Diamond-cut Silky Rope Chain 14k Yellow Gold SKRD025-20
SKU SKRD025-20_HOM
UPC: 883957937212
Brand: Gold Catalog
Pattern: Rope Chains
Size: 20 Inch
Width: 3 mm
Metal: 14k Yellow Gold
20 Inch 3mm Diamond-cut Silky Rope Chain 14k Yellow Gold SKRD025-20, MPN: SKRD025-20 , UPC: 883957937212
Material: Primary - Purity: 14K
Finish: Polished
Length of Item: 20 in
Chain Length: 20 in
Chain Type: Rope
Chain Width: 3 mm
Clasp /Connector: Lobster
Clasp Thickness (Female end): 3 mm
Clasp Thickness (Male end): 2 mm
Clasp Width (Female end): 3 mm
Clasp Width (Male end): 5 mm
Material: Primary: Gold
Width of Item: 3 mm
Gender: Women's
Texture: Diamond-cut
ShareSharePin it