22 Inch 13mm Beveled Curb Chain Sterling Silver QFB310-22
SKU
QFB310-22_HOM
Sold out
was
Save
63%
Brand:
Silver Catalog
Pattern:
Curb Chains
Size:
22 Inch
Color:
Gray
Width:
13 mm
Metal:
Sterling Silver
22 Inch 13mm Beveled Curb Chain Sterling Silver QFB310-22, MPN: QFB310-22 Solid, Polished, Lobster, Sterling silver, UPC: 883957941660
Material: Primary - Purity: 925
Finish: Polished
Length of Item: 22 in
Chain Length: 22 in
Chain Type: Curb
Chain Width: 13 mm
Clasp /Connector: Lobster
Feature: Solid
Manufacturing Process: Machine Made
Material: Primary: Sterling Silver
Width of Item: 13 mm
Product Type: Jewelry
Jewelry Type: Necklaces
Sold By Unit: Each
Necklace Type: Chain Styles
Gender: Men's
Material: Primary - Color: White
Edge Type: Beveled
Pin it