24 Inch 9.5mm Rolo Chain Sterling Silver QFC109-24, MPN: QFC109-24, 883957942100
24 Inch 9.5mm Rolo Chain Sterling Silver QFC109-24
SKU QFC109-24_HOM
UPC: 883957942100
Brand: Silver Catalog
Pattern: Rolo Chains
Size: 24 Inch
Color: Gray
Width: 9.5 mm
Metal: Sterling Silver
24 Inch 9.5mm Rolo Chain Sterling Silver QFC109-24, MPN: QFC109-24 Polished, Lobster, Sterling silver, UPC: 883957942100
Material: Primary - Purity: 925
Finish: Polished
Length of Item: 24 in
Chain Length: 24 in
Chain Type: Rolo
Chain Width: 9.5 mm
Clasp /Connector: Lobster
Feature: Semi-Solid
Manufacturing Process: Machine Made
Material: Primary: Sterling Silver
Item Weight U/M: gm
Width of Item: 9.5 mm
Product Type: Jewelry
Jewelry Type: Necklaces
Sold By Unit: Each
Necklace Type: Chain Styles
Gender: Women's
Material: Primary - Color: White
Show More
Save this product for later
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Share this product with your friends
ShareSharePin it
You May Also Like
Nikki Lissoni 33mm Coin Inside 35mm Pendant On 45cm Length Chain with Deluxe Gift Box Bag & Pouch S…
Nikki Lissoni 33mm Coin Inside 35mm Pendant On 45cm Length Chain with Deluxe Gift Box Bag & Pouch SN1204