Leslie's .5mm Box Chain 20 Inch 18k Gold HB-18LP17-20, MPN: 18LP17-20, 191101177569
.5mm Box Chain 20 Inch 18k Gold HB-18LP17-20
SKU HB-18LP17-20_HOM
UPC: 191101177569
Brand: HomeBello Jewelry
Pattern: Box Chains
Size: 20 Inch
Width: 0.5 mm
Metal: 18k Yellow Gold
Material: Primary - Purity: 18K
Finish: Polished
Length of Item: 20 in
Chain Length: 20 in
Chain Type: Box
Chain Width: 0.5 mm
Clasp /Connector: Lobster
Clasp Width (Male end): 5 mm
Feature: Nickel Free
Warranty: Lifetime Guarantee
Width of Item: 0.5 mm