Black & Clear CZ True Fire 2 Inch Extension Necklace Sterling Silver QMP802-18, MPN: QMP802-18, 883…
Black & Clear CZ True Fire 2 Inch Extension Necklace Sterling Silver QMP802-18
SKU QMP802-18_HOM
UPC: 883957038421
Brand: Bello Gifts
Color: Black
Black & Clear CZ True Fire 2 Inch Extension Necklace Sterling Silver, MPN: QMP802-18, UPC: 883957038421, Lobster, Sterling silver, CZ, Rhodium-plated, 2in extension, 18in chain, Pav�, 122 stones, Black, Cable chain.
Stone Type_1: Cubic Zirconia (CZ)
Stone Type_2: Cubic Zirconia (CZ)
Stone Color_2: Black
Stone Quantity_1: 122
Length of Item: 20 in
Chain Length: 18 in
Chain Type: Cable
Chain Width: 1.3 mm
Charm/Element Length: 34 mm
Charm/Element Width: 10.3 mm
Clasp /Connector: Lobster
Extender Length: 2 in
Material: Primary: Sterling Silver
Stone Treatment_1: Synthetic
Stone Treatment_2: Synthetic
Necklace Type: Necklace with Pendants
Pendant/Charm Type: CZ
Gender: Women's
Material: Primary - Color: White
Stone Creation Method_1: Synthetic
Stone Creation Method_2: Synthetic
Plating: Chain: Rhodium
ShareSharePin it
You May Also Like
Sale
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and Multi-Row CZ Necklace, MPN: DGN-1002
Sterling Silver Rhodium Plated and Multi-Row CZ Necklace DGN-1002
Save 15%
Sale
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and micro-pave CZ Starfish Necklace, MPN: DCP-212
Sterling Silver Rhodium Plated and micro-pave CZ Starfish Necklace DCP-212
Save 15%
Nikki Lissoni Necklace with Dark Gold Facet Round Pyrite Beads of 4mm with Gold-Plated Oring Closur…