Bronze Diego Massimo Polished Rhodium Plated Twisted Oval Link Necklace DMN104-24, MPN: DMN104-24, …
Bronze Diego Massimo Polished Rhodium Plated Twisted Oval Link Necklace DMN104-24
SKU DMN104-24_HOM
UPC: 886774305226
Brand: Bello Gifts
Finish: Polished
Length of Item: 24 in
Chain Length: 24 in
Chain Type: Other Chains
Chain Width: 17 mm
Clasp /Connector: Toggle
Clasp Width (Female end): 16.9 mm
Clasp Width (Male end): 35.25 mm
Material: Primary: Bronze/Yellow
Item Weight U/M: gm
Width of Item: 17 mm
Packaging: Gift Pouch
Product Type: Jewelry
Jewelry Type: Chains
Sold By Unit: Each
Necklace Type: Fancy Necklace
Gender: Women's
Material: Primary - Color: Yellow
Plating Color: Silver Tone
Plating: Chain: Rhodium
Show More
Save this product for later
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Share this product with your friends
ShareSharePin it
You May Also Like
Sale
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Key & Heart Necklace, MPN: DBN410
Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Key & Heart Necklace DBN410
Save 15%
Sale
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Cross Necklace, MPN: DBN194
Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Cross Necklace DBN194
Save 15%