Brown Leather 11.50mm 8.5 Inch Bracelet Stainless Steel Polished SRB2415-8.5, MPN: SRB2415-8.5, 191…
Brown Leather 11.50mm 8.5 Inch Bracelet Stainless Steel Polished SRB2415-8.5
SKU SRB2415-8.5_HOM
UPC: 191101860225
Brand: Bello Gifts
Color: Brown
Brown Leather 11.50mm 8.5 Inch Bracelet Stainless Steel Polished SRB2415-8.5, MPN: SRB2415-8.5 , UPC: 191101860225
Finish: Polished
Length of Item: 8.5 in
Material: Accents: Leather
Material: Accent Color 1: Brown
Chain Length: 8.5 in
Chain Type: Leather
Clasp /Connector: Magnetic Clasp
Material: Primary: Stainless Steel
Item Weight U/M: gm
Width of Item: 11.8 mm
Packaging: Gift Pouch
Product Type: Jewelry
Jewelry Type: Bracelets
Sold By Unit: Each
Bracelet Type: Cord, Leather & Rubber
Gender: Men's
Material: Primary - Color: White
Items per Pack: 1
Show More
Save this product for later
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Share this product with your friends
ShareSharePin it
You May Also Like
Nikki Lissoni Turquoise Leather Wrap Bracelet with Gold-Plated T-Bar Closure Fits 21cm 8.2 inch Cha…