CZ Sun 2 Inch Extension Necklace Sterling Silver Polished QMP460-18, MPN: QMP460-18, 883957017143
CZ Sun 2 Inch Extension Necklace Sterling Silver Polished QMP460-18
SKU QMP460-18_HOM
UPC: 883957017143
Brand: Brilliant Embers
CZ Sun 2 Inch Extension Necklace Sterling Silver Polished, MPN: QMP460-18, UPC: 883957017143, Lobster, Sterling silver, CZ, Rhodium-plated, 2in extension, Snake Chain, 135 stones.
Stone Type_1: Cubic Zirconia (CZ)
Stone Quantity_1: 135
Length of Item: 20 in
Chain Length: 18 in
Chain Type: Snake
Chain Width: .95 mm
Charm/Element Length: 45 mm
Charm/Element Width: 34 mm
Clasp /Connector: Lobster
Extender Length: 2 in
Necklace Type: Necklace with Pendants
Pendant/Charm Type: Themed
Gender: Women's
ShareSharePin it
You May Also Like
Sale
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and Pink CZ Necklace, MPN: DBN7658
Sterling Silver Rhodium Plated and Pink CZ Necklace DBN7658
Save 15%
Sale
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Evil Eye Necklace, MPN: DBN474
Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Evil Eye Necklace DBN474
Save 15%