Cross Necklace Sterling Silver & Cubic Zirconia QMP422-18, MPN: QMP422-18, 883957497037
Cross Necklace Sterling Silver & Cubic Zirconia QMP422-18
SKU QMP422-18_HOM
UPC: 883957497037
Brand: Brilliant Embers
Color: Gray
Cross Necklace Sterling Silver & Cubic Zirconia QMP422-18, MPN: QMP422-18 Spring Ring, Sterling silver, CZ, Box chain, Rhodium-plated, 2in extension, 18in chain, Pav‚, 102 stones, Chain slide, UPC: 883957497037
Stone Type_1: Cubic Zirconia (CZ)
Stone Color_1: White
Stone Quantity_1: 102
Length of Item: 20 in
Chain Length: 18 in
Chain Type: Box
Chain Width: .95 mm
Charm/Element Length: 32.7 mm
Charm/Element Width: 24.7 mm
Clasp /Connector: Spring Ring
Extender Length: 2 in
Manufacturing Process: Casted
Item Weight U/M: gm
Width of Item: 24.7 mm