Cubic Zirconia & Onyx Circles Necklace Sterling Silver QMP974-18, MPN: QMP974-18, 191101471032
Cubic Zirconia & Onyx Circles Necklace Sterling Silver QMP974-18
SKU QMP974-18_HOM
UPC: 191101471032
Brand: Brilliant Embers
Color: Gray
Cubic Zirconia & Onyx Circles Necklace Sterling Silver QMP974-18, MPN: QMP974-18 Polished, Lobster, Sterling silver, CZ, Onyx, 2in extension, 18in chain, Pav‚, 66 stones, Cable chain, UPC: 191101471032
Material: Primary - Purity: 925
Stone Type_1: Cubic Zirconia (CZ)
Stone Type_2: Onyx
Stone Color_1: Clear
Stone Color_2: Black
Chain Length: 18 in
Chain Type: Cable
Chain Width: 1 mm
Charm/Element Length: 31 mm
Charm/Element Width: 21 mm
Clasp /Connector: Lobster
Extender Length: 2 in
Feature: Solid
Manufacturing Process: Casted
Necklace Type: Necklace with Pendants
Bail Width: 2 mm
Material: Primary - Color: White
Stone Creation Method_1: Synthetic
Plating: Chain: Rhodium
ShareSharePin it
You May Also Like
Nikki Lissoni Necklace with Smooth Round Black Onyx Beads of 10mm Gold-Plated Oring Closure 48cm 19…
Nikki Lissoni Necklace with Smooth Round Black Onyx Beads of 10mm Gold-Plated Oring Closure 48cm 19in N1002G48
Sale
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and micro-pave CZ Horseshoe Necklace, MPN: DMN-215
Sterling Silver Rhodium Plated and micro-pave CZ Horseshoe Necklace DMN-215
Save 15%
Nikki Lissoni Gold-Plated Necklace with A Oring Closure 50cm NH02G50
Sale
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and Oval CZ Necklace, MPN: DYN-742
Sterling Silver Rhodium Plated and Oval CZ Necklace DYN-742
Save 15%
Dazzlers Two-Tone Sterling Silver Rhodium and Gold Plated with CZ Horseshoe Necklace, MPN: DBN263
Two-Tone Sterling Silver Rhodium and Gold Plated with CZ Horseshoe Necklace DBN263
Save 16%
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated with Black and White Cz Butterfly Necklace, MPN: DBN2340B
Sterling Silver Rhodium Plated with Black and White Cz Butterfly Necklace DBN2340B
Save 15%