Diamond-Cut Fancy Link Necklace 18 Inch 14k White Gold Polished SF2838-18, MPN: SF2838-18, 88395793…
Diamond-Cut Fancy Link Necklace 18 Inch 14k White Gold Polished SF2838-18
SKU SF2838-18_HOM
UPC: 883957930701
Brand: Gold Catalog
Material: Primary - Purity: 14K
Finish: Polished
Length of Item: 18 in
Plating: Rhodium
Chain Length: 18 in
Chain Type: Fancy
Chain Width: 7.5 mm
Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
Material: Primary: Gold
Width of Item: 7.5 mm
Product Type: Jewelry
Jewelry Type: Necklaces
Sold By Unit: Each
Necklace Type: Fancy Necklace
Gender: Women's
Texture: Diamond-cut
Material: Primary - Color: White
Plating: Chain: Rhodium
Show More
Save this product for later
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Share this product with your friends
ShareSharePin it
You May Also Like
Sale
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Key & Heart Necklace, MPN: DBN410
Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Key & Heart Necklace DBN410
Save 15%
Sale
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Cross Necklace, MPN: DYN-704
Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Cross Necklace DYN-704
Save 15%
Dazzlers Sterling Silver Gold Plated and Simulated Turquoise Necklace, MPN: DBN837
Sterling Silver Gold Plated and Simulated Turquoise Necklace DBN837
Save 15%