Diamond Si1/Si2 G H I & Cr Sapphire Semi-Mount Eng 14k White Gold RM2836E-SA-024-7WLG, MPN: RM2836E…
Diamond Si1/Si2 G H I & Cr Sapphire Semi-Mount Eng 14k White Gold RM2836E-SA-024-7WLG
SKU RM2836E-SA-024-7WLG_HOM
UPC: 883957800455
Brand: Lab Grown Diamonds
Color: White
Material: Primary - Purity: 14K
Stone Type_1: Center Stone Mounting(s)
Stone Type_2: Sapphire, Lab Created
Stone Type_3: Sapphire, Lab Created
Stone Type_4: Sapphire, Lab Created
Stone Type_5: Diamond, Lab Grown
Stone Quantity_1: 1
Stone Quantity_2: 2
Stone Quantity_3: 2
Stone Quantity_4: 2
Stone Quantity_5: 24
Plating: Rhodium
Stone Weight_1: 0.75 ct
Stone Weight_2: 0.06 ct
Material: Primary: Gold
Stone Shape_1: Round
Stone Shape_2: Round
Stone Shape_3: Round
Stone Shape_4: Round
Stone Shape_5: Round
Stone Size_1: 5.8 mm
Stone Size_2: 2.4 mm
Stone Size_3: 2.1 mm
Stone Size_4: 1.9 mm
Stone Size_5: 1.3 mm
Jewelry Type: Rings
Material: Primary - Color: White
Stone Creation Method_2: Lab Created
Stone Creation Method_3: Lab Created
Stone Creation Method_4: Lab Created
Show More
Save this product for later
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Share this product with your friends
ShareSharePin it
You May Also Like
Vista Alegre Biscuit Playful Angel C, MPN: PF547883,
Vista Alegre Biscuit Playful Angel C
Sale
Baby Headband Headwrap Light Pink Bow Headband Pink Baby Headband Newborn Headband Girls Headband B…
Save 67%
Tizo Mezuzah Black Antique Bamboo, MPN: RS376BMZ,
Tizo Mezuzah Black Antique Bamboo
Sale
Baby Headband Hot Pink Flower Headband Pink Baby Headband Big Flower Headband Flower Girl Headband …
Save 67%
Yellow Bowknot Headband Yellow Bow Baby Leather Bow Headband Leather Bow Baby Leather Hair Bow 123,…
Save 67%
Black Headband Headwrap Baby Flower Headband Baby Girl Headband Photo Prop Big Flower Headband Flow…
Save 67%