Fancy Link Necklace 18 Inch 14k White Gold Polished SF2811W-18, MPN: SF2811W-18, 883957929101
Fancy Link Necklace 18 Inch 14k White Gold Polished SF2811W-18
SKU SF2811W-18_HOM
UPC: 883957929101
Brand: Gold Catalog
Fancy Link Necklace 18 Inch 14k White Gold Polished SF2811W-18, MPN: SF2811W-18 , UPC: 883957929101
Material: Primary - Purity: 14K
Finish: Polished
Length of Item: 18 in
Plating: Rhodium
Chain Length: 18 in
Chain Type: Fancy
Chain Width: 3 mm
Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
Material: Primary: Gold
Width of Item: 3 mm
Product Type: Jewelry
Jewelry Type: Necklaces
Sold By Unit: Each
Necklace Type: Fancy Necklace
Gender: Women's
Material: Primary - Color: White
Plating: Chain: Rhodium
Show More
Save this product for later
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Share this product with your friends
ShareSharePin it
You May Also Like
Sale
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Circular Necklace, MPN: DYN-752
Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Circular Necklace DYN-752
Save 15%
Sale
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Fleur De Lis Necklace, MPN: DBN203
Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Fleur De Lis Necklace DBN203
Save 16%