Gold-Tone & Rose-Tone Ip-Plated Fancy X Bracelet 7.5 Inch Stainless Steel SRB267-7.5
SKU
SRB267-7.5_HOM
Sold out
was
Save
49%
Brand:
Chisel Men's
Finish: Polished
Length of Item: 7.5 in
Plating: IP-Plated
Chain Length: 7.5 in
Chain Width: 7.5 mm
Clasp /Connector: Fold Over Catch
Material: Primary: Stainless Steel
Width of Item: 7.5 mm