Links with Crosses Bracelet Stainless Steel Antiqued SRB1062-8.75 by Chisel, MPN: SRB1062-8.75, 191…
Links with Crosses Bracelet Stainless Steel Antiqued SRB1062-8.75
SKU SRB1062-8.75_HOM
UPC: 191101086489
Brand: Chisel
Color: Grey
Finish: Polished & Antiqued
Length of Item: 8.75 in
Chain Length: 8.75 in
Chain Type: Link, Other
Chain Width: 16 mm
Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
Material: Primary: Stainless Steel
Width of Item: 16 mm
Packaging: Gift Boxed
Product Type: Jewelry
Jewelry Type: Bracelets
Sold By Unit: Each
Bracelet Type: Contemporary
Gender: Men's
Texture: Textured
Material: Primary - Color: White
Items per Pack: 1
Show More
Save this product for later
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Share this product with your friends
ShareSharePin it
You May Also Like
Nikki Lissoni Rose Gold-Plated Chain Bracelet 7X5mm 21cm 8.2 inch For Charms Not Compatible with Pe…