Majestik 10-11mm Pink Imitat Shell Pearl Necklace Sterling Silver Rhodium-plated QMJN10P-24, MPN: Q…
Majestik 10-11mm Pink Imitat Shell Pearl Necklace Sterling Silver Rhodium-plated QMJN10P-24
SKU QMJN10P-24_HOM
UPC: 191101395031
Brand: Majestik
Material: Primary - Purity: 925
Stone Color_1: Pink
Length of Item: 24 in
Chain Length: 24 in
Clasp /Connector: Spring Ring (Fancy)
Material: Primary: Sterling Silver
Stone Size_1: 10 to 11 mm (range)
Item Weight U/M: gm
Width of Item: 10 to 11 mm (range)
Sold By Unit: Each
Necklace Type: Pearl
Material: Primary - Color: White
Plating Color: Silver Tone
Stone Type (Other)_1: Shell Bead
Plating: Chain: Rhodium
ShareSharePin it
You May Also Like
Nikki Lissoni Gold-Plated 3mm X 42cm 16in Chain N02G42, MPN: N02G42, 8718627463239
Nikki Lissoni Gold-Plated 3mm X 42cm 16in Chain N02G42
Nikki Lissoni Flattened Cable Chain 4 x 5mm with Statements Swarovski Stones Silver-plated 60cm N10…