SKU GP070OKS-18_HOM
UPC: 191101704314
Brand: LogoArt
Pattern: Collegiate
Color: Yellow
Item Type: Pendant
Style: Oklahoma State University
Metal: Gold-plated Silver
Material: Primary - Purity: 925
Finish: Polished
Stone Quantity_1: 1
Length of Item: 18 in
Plating: Gold Plated
Stone Setting_1: Component
Chain Length: 18 in
Licensed By: NCAA
Manufacturing Process: Laser Cut
Material: Primary: Sterling Silver
Stone Shape_1: TBD
Stone Size_1: 18 x 1.95 mm
Product Type: Jewelry
Jewelry Type: Pendants & Charms
Material: Primary - Color: Yellow
Plating Color: Gold Tone
Stone Type (Other)_1: Side Stone Mounting(s)
Relative Size: Small
City / State / Country: Oklahoma
Licensed Organization: Oklahoma State University
Licensed Through: LogoArt LLC
Show More
Save this product for later
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Share this product with your friends
ShareSharePin it
You May Also Like
Nikki Lissoni Silver-plated Pendant with 19 Square Swarovski Stones 45mm P10SL, MPN: P10SL, 8719075…
Nikki Lissoni Silver-plated Pendant with 19 Square Swarovski Stones 45mm P10SL