Polished Beaded Twisted Bracelet 8.25 Inch Stainless Steel SRB1379-8.25 by Chisel, MPN: SRB1379-8.2…
Polished Beaded Twisted Bracelet 8.25 Inch Stainless Steel SRB1379-8.25
SKU SRB1379-8.25_HOM
UPC: 191101193095
Brand: Chisel Men's
Color: Grey
Finish: Polished
Length of Item: 8.25 in
Chain Length: 8.25 in
Chain Width: 4 mm
Charm/Element Length: 8 mm
Charm/Element Width: 8 mm
Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
Material: Primary: Stainless Steel
Width of Item: 8 mm