Polished Black CarbonFiber Inlay Cross Necklace Stainless Steel Brushed SRN119-22 by Chisel, MPN: S…
Polished Black CarbonFiber Inlay Cross Necklace Stainless Steel Brushed SRN119-22
SKU SRN119-22_HOM
Sold out
Add Engraving? Choose Font
Please choose
Engraving Text, Ring Size, Any Request or Additional info!
Enter your text
Sold out
Product Details
UPC: 883957748115
Brand: Chisel
Finish: Polished & Brushed
Material: Accent Color 1: Black
Chain Length: 22 in
Chain Width: 2 mm
Charm/Element Length: 60 mm
Charm/Element Width: 32 mm
Material: Primary: Stainless Steel
Item Weight U/M: gm
Product Type: Jewelry
Jewelry Type: Necklaces
Sold By Unit: Each
Necklace Type: Necklace with Pendants
Pendant/Charm Type: Themed
Gender: Men's
Material: Inlay: Carbon Fiber
Material: Primary - Color: White
Show More
Save this product for later
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Share this product with your friends
ShareSharePin it
You May Also Like
Sale
Dazzlers Sterling Silver Black Rhodium Plated and CZ Cross Necklace, MPN: DMN-300
Sterling Silver Black Rhodium Plated and CZ Cross Necklace DMN-300
Save 15%