Polished Black Rubber Cross Adjustable Bracelet - Stainless Steel SRB1620-8.5
SKU
SRB1620-8.5_HOM
Sold out
was
Save
84%
Brand:
Chisel
Color:
Black
Finish: Polished
Length of Item: 8.5 in
Material: Accents: Rubber
Material: Accent Color 1: Black
Chain Length: 8.5 in
Chain Type: Link, Other
Clasp /Connector: Fold Over Catch
Material: Primary: Stainless Steel
Width of Item: 12 mm