Polished Diamond-Cut Beads Plus 1.25 Inch Extender Necklace 14k Tri-Color Gold SF3035-16.5, MPN: SF…
Polished Diamond-Cut Beads Plus 1.25 Inch Extender Necklace 14k Tri-Color Gold SF3035-16.5
SKU SF3035-16.5_HOM
Sold out
Sold out
Product Details
Brand: Gold Catalog
Color: Yellow
Material: Primary - Purity: 14K
Finish: Polished
Length of Item: 17.75 in
Chain Length: 16.5 in
Chain Type: Fancy
Chain Width: 0.75 mm
Charm/Element Length: 1.9 mm
Charm/Element Width: 1.9 mm
Clasp /Connector: Spring Ring
Extender Length: 1.25 in
Material: Primary: Gold
Width of Item: 1.9 mm