Red Rose Choker with Black Cotton Cord Lacquer Dipped BF1338-18, MPN: BF1338-18, 810391015954
Red Rose Choker with Black Cotton Cord Lacquer Dipped BF1338-18
SKU BF1338-18_HOM
UPC: 810391015954
Brand: Roses and Leaves
Color: Red
Chain Length: 18 in
Chain Width: 2 mm
Charm/Element Length: 29 mm
Charm/Element Width: 30 mm