Leslie's Rhodium Reversible Adjustable Omega Chain 16 Inch - 14k White Gold HB-2889-16, MPN: 2889-1…
Rhodium Reversible Adjustable Omega Chain 16 Inch - 14k White Gold HB-2889-16
SKU HB-2889-16_HOM
UPC: 886774285030
Brand: HomeBello Jewelry
Size: 16 Inch
Color: White
Metal: 14k White Gold
Rhodium Reversible Adjustable Omega Chain 16 Inch - 14k White Gold HB-2889-16, MPN: 2889-16 14K White gold, Lobster, Reversible, Rhodium, Adjustable, 16in Chain, UPC: 886774285030
Material: Primary - Purity: 14K
Material: Accent Color 1: White
Chain Length: 16 in
Chain Type: Other Chains
Chain Width: 2 mm
Clasp /Connector: Lobster
Extender Length: 4 in