Rhodium Star In Teardrop Necklace 18 Inch 14k Gold SF2901-18, MPN: SF2901-18, 883957931609
Rhodium Star In Teardrop Necklace 18 Inch 14k Gold SF2901-18
SKU SF2901-18_HOM
UPC: 883957931609
Brand: Gold Catalog
Color: Yellow
Rhodium Star In Teardrop Necklace 18 Inch 14k Gold SF2901-18, MPN: SF2901-18 , UPC: 883957931609
Material: Primary - Purity: 14K
Finish: Polished
Length of Item: 18 in
Material: Accents: Rhodium
Material: Accent Color 1: White
Chain Length: 18 in
Chain Type: Cable
Chain Width: 0.75 mm
Charm/Element Length: 16 mm
Charm/Element Width: 10 mm
Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
Feature: Solid
Material: Primary: Gold
Width of Item: 10 mm
Product Type: Jewelry
Jewelry Type: Necklaces
Sold By Unit: Each
Necklace Type: Themed Necklace
Pendant/Charm Type: Themed
Gender: Women's
Material: Primary - Color: Yellow
Number of Elements: 1
Feature 2: 3D
Show More
Save this product for later
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Share this product with your friends
ShareSharePin it
You May Also Like
Sale
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Key & Heart Necklace, MPN: DBN410
Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Key & Heart Necklace DBN410
Save 15%
Sale
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and 7 layer of CZ Necklace, MPN: DCN-612
Sterling Silver Rhodium Plated and 7 layer of CZ Necklace DCN-612
Save 15%
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Chamsah Necklace, MPN: DBN2609
Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Chamsah Necklace DBN2609
Save 15%
Dazzlers Sterling Silver Rose Gold Plated and CZ Rose Necklace, MPN: DBN493R
Sterling Silver Rose Gold Plated and CZ Rose Necklace DBN493R
Save 16%
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and 7 layer of CZ Necklace, MPN: DCN-613
Sterling Silver Rhodium Plated and 7 layer of CZ Necklace DCN-613
Save 15%
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Cross Necklace, MPN: DBN194
Sterling Silver Rhodium Plated and CZ Cross Necklace DBN194
Save 15%