Rose Gold 8.5mm Diamond Cut Bead with 2in Ext Necklace 14K SF2063-16, MPN: SF2063-16, 191101071959
Rose Gold 8.5mm Diamond Cut Bead with 2in Ext Necklace 14K SF2063-16
SKU SF2063-16_HOM
UPC: 191101071959
Brand: Mother's Day Catalog
Rose Gold 8.5mm Diamond Cut Bead with 2in Ext Necklace 14K SF2063-16, MPN: SF2063-16 Polished, 3-D, Spring Ring, 14k Rose gold, 2in extension, Diamond Cut, UPC: 191101071959
Material: Primary - Purity: 14K
Chain Length: 16 in
Chain Width: 1 mm
Charm/Element Length: 8 mm
Charm/Element Width: 6 mm
Clasp /Connector: Spring Ring
Extender Length: 2 in
Feature: Solid
Manufacturing Process: Stamping
Material: Primary: Gold
Product Type: Jewelry
Jewelry Type: Necklaces
Sold By Unit: Each
Necklace Type: Necklace with Pendants
Pendant/Charm Type: Beads
Gender: Women's
Texture: Diamond-cut
Material: Primary - Color: Rose
Show More
Save this product for later
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Share this product with your friends
ShareSharePin it
You May Also Like
Nikki Lissoni Necklace with Facet Round Dyed Blue Jade Beads of 10mm Gold-Plated Oring Closure 48cm…
Nikki Lissoni Necklace with Facet Round Dyed Blue Jade Beads of 10mm Gold-Plated Oring Closure 48cm 19in N1004G48
Sale
Dazzlers Sterling Silver Rhodium Plated and micro-pave CZ Horseshoe Necklace, MPN: DMN-215
Sterling Silver Rhodium Plated and micro-pave CZ Horseshoe Necklace DMN-215
Save 15%