Rose Ip with Cz Heart 6.25 Inch with 2 Inch Extension Bracelet Stainless Steel Polished SRB2615-6.25
SKU SRB2615-6.25_HOM
Sold out
Add Engraving? Choose Font
Please choose
Engraving Text, Ring Size, Any Request or Additional info!
Enter your text
Sold out
Product Details
UPC: 191101863387
Brand: Bello Gifts
Finish: Polished
Stone Type_1: Cubic Zirconia (CZ)
Stone Color_1: White
Stone Quantity_1: 23
Length of Item: 6.25 in
Plating: IP-Plated
Chain Length: 6.25 in
Chain Type: Cable
Chain Width: 1.2 mm
Charm/Element Length: 17 mm
Charm/Element Width: 10 mm
Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
Extender Length: 2 in
Material: Primary: Stainless Steel
Stone Treatment_1: Synthetic
Item Weight U/M: gm
Width of Item: 10 mm