Yellow Polished with 2In. Extender Round Twisted Omega Bracelet 14k Gold SF2798-7.5, MPN: SF2798-7.…
Yellow Polished with 2In. Extender Round Twisted Omega Bracelet 14k Gold SF2798-7.5
SKU SF2798-7.5_HOM
UPC: 883957954936
Brand: Gold Catalog
Material: Primary - Purity: 14K
Finish: Polished
Length of Item: 7.5 in
Chain Length: 7.5 in
Chain Type: Omega
Chain Width: 1.5 mm
Clasp /Connector: Lobster
Extender Length: 2 in
Material: Primary: Gold
Width of Item: 1.5 mm